Automatyka przemysłowa

Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

Posiadamy bogate doświadczenie w prefabrykacji szaf sterowniczych i elektrycznych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tak aby każdy klient był zadowolony. Prefabrykacje wykonać możemy zarówno na projektach dostarczonych przez klientów, bądź sami jesteśmy w stanie wykonać projekt elektryczny.

Produkcja maszyn i urzadzeń przemysłowych wraz z ich modernizacją.

Specjalizujemy się w produkcji unikatowych oraz jednorazowych projektów według schematu.

1

Rozmowa z klientem

2

Pomiary u klienta

3

Wstępna koncepcja

4

Projekt

5

Testy w naszej siedzibie

6

Uruchomienie u klienta

1

Rozmowa z klientem

2

Pomiary u klienta

3

Wstępna koncepcja

4

Projekt

5

Testy w naszej siedzibie

6

Uruchomienie u klienta

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie przez co każdy klient ma możliwość sprawdzić na jakim etapie jest projekt, dołączyć swoje uwagi do projektów oraz razem jesteśmy w stanie stworzyć maszynę bądź urządzenie stworzone w 100% dla klienta.

Montaże

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę montażystów i jesteśmy w stanie zamontować trasy kablowe przepusty czy poprowadzić przewody. Nasi montażyści posiadają szereg kwalifikacji, aby zrobić to jak najlepiej i najszybciej aby każdy był zadowolony z naszych usług. Świadczymy także outsourcing.

Serwisy

W naszej firmie mamy wytypowane osoby do serwisów maszyn i urządzeń przemysłowych. Nasze doświadczenie teoretyczne przelewamy na wiedzę praktyczną szybko i skutecznie. Nie boimy się także żadnych wyzwań związanych z mechaniką. Posiadamy własny park maszynowy, gdzie szybko mamy możliwość dostarczyć elementy mechaniczne – toczenie, frezowanie, szlifowanie.

Dostawa komponentów i audyty części zamiennych

Kompleksowo obsługujemy także dostawę elementów automatyki do zakładów. naszym atutem są wstępne audyty magazynowe, ponieważ one pozwalają ustalić realne oszczędności. Teoretycznie rzecz ujmując sprawdzenie magazynu wraz z możliwością dobrania odpowiednich zamienników sprawia, że klienci często posiadają dużą ilość producentów tego samego rodzaju elementu automatyki. Standaryzacja pozwala na zmienić kilka rodzajów w jeden tworząc oszczędności sięgające 30/35% na samym magazynie części zamiennych. Sam audyt jest bezpłatny i po sprawdzeniu kilkudziesięciu najbardziej rotujących pozycji jesteśmy w stanie realnie oszacować oszczędności wynikające z zastosowania tego rozwiązania.